Vhodné do zimy.
Vhodné do zimy.
- Warmte
- Waterafstotend
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Vhodné do zimy.
Produit idéal pour toutes sorties vélo ,léger et confortable
W promocji super cena! Przejeżdżona w nich cała zima i teraz wiosna. Na nasze polskie temperatury to te spodnie nadają się bardziej niż krótkie. Materiał trochę zbiera się od wewnątrz nogi na wysokości kolana oraz nie da się dopiąć nogawki do końca jak się ma grubszą skarpetę. Ale to szczegóły.
Résistant, chaud et confortable.
Acheter 55€.
Prix resonable par rapport à la concurrence.
wurde erst ein duzend mal verwendet und hält sich so weit so gut
Einer super Hose bei Temperaturen von bis -10‘ ich kann sie nur empfehlen, ein absolutes Schnäppchen was man hier an Isolierung bekommt für den Preis😃
Komfortowa wkładka, ciepłe, również na wietrzne dni i drobny deszcz.
Fajne
Super
The chamois is a bit soft and will not last for a long ride