Ciepłe, bardzo wygodne
Muszę przyznać, że zimówki na rower z decathlonu poszły w ostatnich latach mocno do przodu. Kiedyś już miałem serię jeszcze chyba triban 900 i była po prostu ok.. ale teraz jest świetnie. Spodnie są dobrze dopasowane, wkładka wygodna, ale najważniejsze: jest naprawdę ciepło. Testowane przy odczuwalnej -5 i uważam, że spokojnie był zapas na jeszcze
- Warmte
- Waterafstotend
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

