po dwoch praniach straciły na ...
po dwoch praniach straciły na wyglądzie
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
po dwoch praniach straciły na wyglądzie
Pienamente soddisfatto
Para uso de gimnasio de forma semanal van muy bien
Używam tych rękawiczek jako rowerowe. Pierwsze kupowałem w cenie 50zł i mam je już kilka lat, a w obecnej promocji 20zł kupiłem drugie na zapas. Są przeznaczone na siłownie, ale doskonale się też sprawdzą na rower. Świetna przyczepność dla gumowej raczki kierownicy. Pianki niestety minimalnie chudsze, niż w egzemplarzu sprzed kilku lat, ale i tak z
Bom
Product sangat nyaman di gunakan, pemasangan sangat mudah
Są ok polecam
Są ok polecam
Giá hợp lý, chất lượng tốt. Thử sp thoải máu taih shop