Sie fallen sehr klein aus. ich...
Sie fallen sehr klein aus. ich trage sonst die M habe extra die L genommen....ich komme nicht rein.
- Comfort
- Gemakkelijk aan en uit
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Sie fallen sehr klein aus. ich trage sonst die M habe extra die L genommen....ich komme nicht rein.
Todo muy bien
掌心材質好抓握。
Simple yet functional.
Kullanışlı güzel ürün
Super rękawiczki, nie mam już problemu z pewnym chwytem gryfu, do tego są lekkie i kompletnie nie przeszkadzają w treningu, polecam
Thought it is made for weight training, I use it when riding bicycle. The grip is good, and value for money.
Extremely satisfied
Bonne taille, facile à mettre, confortable bonne adhérence
bought it for a good price, it started to come apart , but I sewed it and it works perfectly.