Bardzo ładne. Jeżdżę już jakie...
Bardzo ładne. Jeżdżę już jakieś 2 miesiące i są bardzo dobre. Sprawdzają się świetnie. Za tą cenę rewelacja.
- Pascomfort
- Glijkwaliteit
- Voetondersteuning
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo ładne. Jeżdżę już jakieś 2 miesiące i są bardzo dobre. Sprawdzają się świetnie. Za tą cenę rewelacja.
Ürün güzel ve yeterli güvenilir
Très bien le réglage de pointure parfait pour débuter
Rolki ekstraklasa
gayet guzel ust versiyonunu da kullanıyoruz başlangıç seviyesinde severek paten kaymak isteyen herkes rahatlıkla kullanabiilir
Fait parfaitement
Kullanışlı, rahat bir ürün
GÜZEL BİR ÜRÜN