Bluza męska Adidas
Bluza zgodna z rozmiarem, miła w dotyku.
- Zachtheid
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bluza zgodna z rozmiarem, miła w dotyku.
Belle couleur, belle coupe, bonne qualité
Muy fina pero buen producto
Super bluza
Bien
Très bonne qualité, taille un peu petit pour un homme qui fait 106 de tours de bassin avec une taille L. Mieux vaut prendre XL pour être plus à l'aise.
Comoda.
Óptima oferta
183 cm wzrostu i utonąłem w niej. rozmiarówka chyba oszukana jakaś. Wisi na człowieku. Niby podpisany rozmiar był L a wygląda na XXL
Agréable.