Tanie, ale przyjemne rękawiczk...
Tanie, ale przyjemne rękawiczki.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Tanie, ale przyjemne rękawiczki.
sıcak tutuyor nefes alıyor kış yürüyüşlerinde kullanışlı
👏
taille normal confortable et bien chauds
A fiam többször is elveszítette már a kesztyűit, ezért nem szerettem volna nagyon drágát venni neki megint. Ez a kesztyű nagyon puha és kényelmes, ennek ellenére megfizethető.
Lekkie rękawiczki na zmianę pór roku jesień/zima, zima/wiosna
นุ่ม สบาย มั่นใจ
Super
to moja 5 czy 6 para tych rękawiczek. przy lżejszych mrozach są wystarczające
kendime çocuğuma aldım. beğendik. rahat eldiven. sıcak tutuyor