Jak za tą cenę to jest spoko. ...
Jak za tą cenę to jest spoko. Ciepły i miły w dotyku.
- Warmte
- Ademend vermogen
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jak za tą cenę to jest spoko. Ciepły i miły w dotyku.
Within a month of regular use, the fibers started coming off. When I took it to the store to they declined to exchange it claiming that the warranty doesn't cover the fibres... Pathetic quality.
Es cómodo suave especial para el clima frío,
Très satisfaite de ce produit
Veste polaire de bonne qualité.Légère et chaude.Belles couleurs.J'en ai acheté deux!
Muito confortável, quente e bonito.
Tökéletes
As per price of the product quantity is not good
Cómodo. Abriga bastante. ¡Es genial!