Good
Good
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Good
ma taille est entre M et L . J'ai dû prendre XL.
Excellent product as shown in the picture ❤️❤️❤️❤️❤️ just go for it
Moja ulubiona bluza, co roku kupuję jedną. W okresie zimowym to. podstawa. Polecam
Super odzież, rozmiar w punkt. Lekki i ciepły.
Bien
Niestety bardzo zbiera kłaczki
Nagyon szeretem. Könnyű es finom meleg. Jó választás volt.
Egyik kedvenc pulcsim, az idő is bebizonyította tartósságát. Kellemes viselet, meleg, a zsebeit imádom.
muito practico gostei e não pesa