Świetne rękawiczki. Córka bard...
Świetne rękawiczki. Córka bardzo je lubi. W swojej cenie bezkonkurencyjne. Szkoda że nie ma większych rozmiarów!
- Warmte
- Gemakkelijk aan en uit
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Świetne rękawiczki. Córka bardzo je lubi. W swojej cenie bezkonkurencyjne. Szkoda że nie ma większych rozmiarów!
Ürünü çocuğum için aldım güzel ama kar da ve yağmurlu hava da su geçiriyor
güzel eline tam oldu
Très pratique comme deuxième paire
Super wygodne i ciepłe rękawiczki dla malucha dodatkowo łatwo się ubiera
Świetne rękawiczki. Jedne z nielicznych które dziecko chętnie nakłada. Nie spadają za często z małych rączek. Godne polecenia. Wydają się ciepłe.
Bien mais pas assez chaud même pour une petite sortie en extérieur l'hiver
Moufles avec scratch tiennent chaud pas imperméable
Opitmal da man im Handgelenk Bereich dank Klettverschluss enger machen kann.