Dobrze wykonana czapka, przy t...
Dobrze wykonana czapka, przy temperaturach -10 było mi lekko chłodno w niej. Świetny patent z polarową wstawką
- Warmte
- Comfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobrze wykonana czapka, przy temperaturach -10 było mi lekko chłodno w niej. Świetny patent z polarową wstawką
super ciepła
Bonnet chaud
Sıcak tutuyor çok memnunum önerirm
Najlepšia čiapka akú som za posledné roky mal. Omylom som si jednu zle vypral a kúpil som si takú istú.
strasne picha na okrajoch, kde uz nie je podsivka, ale hreje
jó
Bardzo ciepła wełniana czapka, dobrze przykrywa uszy. W moim przypadku powoduje lekkie swędzenie skóry głowy, ale jest to do przeżycia.
Świetna czapka. Bardzo ciepła - idealnie sprawuje się na mrozie. Dobry patent z dodatkową polarową opaską na uszy i czoło wewnątrz czapki.