Fajna owijka ale jak dla mnie ...
Fajna owijka ale jak dla mnie mogła by być trochę bardziej przyczepna i spocone ręce mogą się ślizgać
- Comfort
- Compatibiliteit
- Makkelijk te (de)monteren
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fajna owijka ale jak dla mnie mogła by być trochę bardziej przyczepna i spocone ręce mogą się ślizgać
À voir sur la durée.
Es acolchada
Conforme aux attentes...
Jestem bardzo zawiedziona, nazwa produktu myląca bo nie ma nic wspólnego z żelem. Owijka mało elastyczna, brzydko odstaje i bardzo łatwo się niszczy. Nie polecam.
très bon grip, confortable, facile a mettre. je l'ai mis par dessus une guidoline fine en gravel.
nastro molto confortevole e con un ottimo rapporto qualità prezzo
been using for several months. even when wet it is fine. not that thick compared to other bar tapes.