Fiica mea e foarte mulțumită d...
Fiica mea e foarte mulțumită de achiziția făcută!
- Warmte
- Rekbaar
- Eenvoudig onderhoud
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fiica mea e foarte mulțumită de achiziția făcută!
Très belle veste de Sport et sympa à porter
Velice příjemný materiál, lehce elastický. Velká spokojenost
Păcat că nu au mărimi mai mari! Pt noi este f bun pt că este elastic, are libertate de mișcare!
Coloris discret, confortable et léger. Très bon rapport qualité prix
příjemná, lehká, skladná
Frumoasa, comoda, elastica, buna ca strat nu foarte calduros, buzunare cu fermoar, sta pe corp nu larga.
Ar fi putut avea si un elastic peste degete, dar nu e un mare neajuns.
Krásná a prodyšná vhodná na všechny sporty,turistiku i do školy.
très bien
Super mikina, sice tenčí, ale funkční, vhodnější spíše na léto nebo pod bundu, zadní díl příjemně prodloužený, velmi příjemný materiál