Super!
Butki świetne, za cenę z promocji to brać i rączki całować. Buty nie wymagają rozchodzenia. Wkładasz i latasz.
- Grip
- Brede flexibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Butki świetne, za cenę z promocji to brać i rączki całować. Buty nie wymagają rozchodzenia. Wkładasz i latasz.
Wszystko zgodnie z opisem - POLECAM!!!
Buty kupiłem na promocji 49,99 dla sprawdzenia co są warte , okazały się niezwykle wygodne . O trwałości to ciężko mówić bo mam je około miesiąca. Wykonanie solidne .
Super wygodne buty stosunek cena/jakość 5/5. Śmieszne jedynie te długie metki przy języku. Rozmiar odpowiedni, wkładka miękka, dobrze się trzymają na pięcie. Dodatkowo sa czarne sznurówki na ktore od razu zmieniłem. Fajna skóra.
Polecam !!!!!
Utilisées par mon fils en skateboard, elle sont résistantes, le design est sobre et elles peuvent être portées en toutes occasions.
C est sa deuxième paire.
Parfaite pour tout: skate, vélo, marcher en ville, aller au taf. Sobres toutes noires et hyper solides. Je les adore!
Ultra solides, Loik classique mais semelle indestructible ! J’adore et je valide!
Ovviamente non le uso io ma mio figlio, che è uno skateboarder da anni. Molto soddisfatto del prodotto.