Warto
Buty 'zjadają' stare dobre skateboardowe marki na śniadanie pod względem relacji cena/jakość. Jeżeli decathlony podrożały, to i tak warto je brać. Wyglądają dobrze, bez żadnych przaśnych logo, skóra tam gdzie trzeba, dobra podeszwa i przede wszystkim, super sprężysta wkładka. Niby trampki, ale wygodniejsze niż niejeden adydas. Używane tylko do
- Demping
- Grip
- Brede flexibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
