fajne
fajne
- Warmte
- Compactheid
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
fajne
Quedé muy bien
Queda muy bien
Excellent and worth for money
Naprosto nádherná barva. Bunda je lehká a není v ní horko ani zima. Když se člověk hýbe, stačí i do 0°C. Když pod ní máte i mikinu, zvládne i -10°C. Jediná věc, která mi vadí je, že se do kapes při zapínání skřípává látka. Jinak je skvělá.
Très fine comme veste
dunne jas maar erg leuk
Ras
parfait tient bien chaud très légère peut encombrant a un prix très abordable idéal pour la rando montagne ou nature
Swietna kurtka nie zawsze trzeba dac 1000 zl zeby byc zadowolonym. Jakosc swietna do - 5 stopni a uzywam na podejsciu nawet przy - 10. Cena /jakosc najlepszy wybor.