Comprei 2 estou muito satisfei...
Comprei 2 estou muito satisfeita.
- Warmte
- Waterafstotend
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Comprei 2 estou muito satisfeita.
Caldo
Якето е хубаво. Детето ми е на 3 год ,но поръчах 1 размер по-голям. Добре е , даже и за следващата година ще става. Давам една звезда по-малко,защото не става ясно в описанието, че подплатата на якето е от шушляк , а не от полар както очаквах. Полар има само на качулката. За зимно яке не бих казала ,че е подходящо.
Teplá, delší,
Pěkná a teplá
Joli, agréable à porter, facilité pour le fermer pour un enfant de 4 ans car grosse fermeture éclair
Petite doudoune entre 2 saisons
Très bien bon produit pour le prix
Belle doudoune chaude et belles couleurs
schöne Farbe und auch sehr warm
Top