Adorei o sabor. Fáceis de tra...
Adorei o sabor. Fáceis de transportar para se puder comer a qualquer altura do dia, e em qualquer sítio.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Adorei o sabor. Fáceis de transportar para se puder comer a qualquer altura do dia, e em qualquer sítio.
Bardzo smaczny
muito boas
Smaczny, pożywny
smaczne
smaczne
Tyhle tyčinky kupuji již přes 3 roky, milujeme je doma všichni. Výborná chuť a měkké.
Milujeme celá rodina . Měkká tyčinka, výborná chuť. A oceňuji ten minimalistický vzhled balení
Tyčinky jsou velmi dobré, určitě koupíme zase....
super bon,le chocolat est un plus