Skarpety ok chociaż dla mnie t...
Skarpety ok chociaż dla mnie trochę za grube w najcieplejsze dni lata.
- Slijtvastheid
- Irritatiewerend
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Skarpety ok chociaż dla mnie trochę za grube w najcieplejsze dni lata.
cotone top, comodi e rapporto qualità prezzo ottimo
Los utilizo hace años y están fenomenal.
Ottimo e rapporto qualità prezzo top
Bahut Badhiya
Badhiya
Recomand!
foarte bune
Świetnie się sprawdzają zarówno do sportu, jak i w codziennym noszeniu. Uwielbiam je za brak szwów, dzięki temu mogę je nosić nawet do wąskich butów. Kupuję kolejne opakowanie.
bardzo dobry produkt