bardzo wygodne ale na rozmiar ...
bardzo wygodne ale na rozmiar 42 wydają się krótkie następnym razem wezmę większe na próbę.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
bardzo wygodne ale na rozmiar 42 wydają się krótkie następnym razem wezmę większe na próbę.
fiyatına göre gayet iyi olduklarını düşünüyorum
Dobre skarpety chociaż dla mnie lekko za grube na te najcieplesze dni w lato.
tartós szövet, jó légáteresztő képesség miatt vásároltam. Bevált, napi sportoláshoz használom.
Ulubione skarpety. Suszymy w suszarce bębnowej, nic się z nimi złego nie dzieje.
İşyerinde kullanıyorum ve işim gereği bütün gün ayaktayım. Terleme yada koku kesinlikle yapmıyor
Dobra jakość
Bardzo dobra jakość skarpetek w bardzo dobrej cenie
Ok
Meias com tamanho ideal de altura, não "escorregam" no calcanhar. Uso durante todo o ano, tanto no frio como na época mais quente.