J’ai peu de recul car utilisé ...
J’ai peu de recul car utilisé 1 fois seulement mais pour le prix et de la rando occasionnelle je trouve qu’elles font le job
- Grip
- Lichtgewicht
- Demping
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
J’ai peu de recul car utilisé 1 fois seulement mais pour le prix et de la rando occasionnelle je trouve qu’elles font le job
Kolejne na nasze buty górskie niestety nie było rozmiaru w modelu które nosiliśmy wcześniej ale stosunek jakości do ceny jak najbardziej ok
Très bien
Mon fils en est ravi
Muy cómodas y ligeras. Era lo que buscabamos.
Tal como esperaba
Ottime per passeggiate in montagna non troppo impegnative (principianti). Piede ben fermo, comodo e sicuro!
super buty dla dzieci
Są to kolejne buty - kolejny ten model. Skoro kupiłem go któryś raz to znaczy ,że są ok.
Ok