Les lacets tenaient pas…
Les lacets tenaient pas très bien attachés.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Les lacets tenaient pas très bien attachés.
Decathlon bu işi yapıyor
Fajne buciki na codzień Cena Super. polecam
Ideal para los paseos de fin de semana
Parfaite pour tous les jours Mon fils les adore
Rozmiar 38 dobry na 37. Troszkę Cisna na szerokości palców ale myślę że się rozbiją.
Ottima scarpa comoda e resistente
Au top comme d'habitude
Vzdržljivi in udobni.
Pozdravljeni,
veseli smo, da ste uživali med uporabo tega izdelka!
Lep pozdrav,
morbide facili da mettere buona fatura