Polecam
Bardzo wygodne buty, przetestowane w górach oraz do jazdy na rowerze i mi się sprawdziły. Natomiast w moim rozmiarze były mi ciasne. Wzięłam rozmiar większe. Za tą kasę polecam.
- Demping
- Grip
- Voetondersteuning
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
