Buty używam od ponad roku, są ...
Buty używam od ponad roku, są dobre na początek przygody z bieganiem po płaskiej nawierzchni. Ja jednak rozważałam inne na drugi raz przez bardzo wąskie przody, które uciskają palce. Jednak jeżeli szukasz butów biegowych w przystępnej cenie n początek to się sprawdzą. :)
