Bon rapport qualité Prix
Chaussure très légère. Bon amorti. Je ne regrette pas
- Demping
- Pascomfort
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Chaussure très légère. Bon amorti. Je ne regrette pas
Sono un corridore di lungo corso, mi accorgo subito se una scarpa sta “funzionando” secondo le premesse, ma devo affermare che le sensazioni sono soggettive, anche se credo che siano condivise da chi l’ha provata: pronti-via ci ho corso un lungo da 20km collinare su asfalto, l’intersuola accoglie molto bene l’appoggio, non si affonda ma ci si sente
mega wygodne, super amortyzacja. Stawy nie cierpią po biegu. Do tego dobrze oddają energię w cale nie są wolne
very good and responsive daily shoe.
Légères !! Elles sont parfaites.
Elles font vraiment trop de bruit sur tapis de course en salle
Buty super dopasowane do stopy. Bardzo dobrze przylegają do nawierzchni. Amortyzacja bardzo wyczuwalna. Polecam na codziennie przebieżki i dystanse 5-10 km. Na dłuższym jeszcze nie próbowałem. Bardzo oddychają - aż czuć powiew na palcach stóp.
scarpa leggera comoda molto ammortizzata e molto bella da vedere. top
Buty w porównaniu do KD900.2 (miałem trzy pary) wypadają dużo gorzej. Są ogólnie wolniejsze, podeszwa nie ma takiego zwrotu energii jak wyżej wymieniony model. Do tego (może wada fabryczna) mimo mocnego wiązania czuję jak przód prawej stopy pływa w nich co powoduje obtarcia i dyskomfort w trakcie biegu. Za te pieniądze robiliście porządne buty a t
Aussitôt achetées, aussitôt testées, et franchement… un vrai plaisir à la course ! Je cherchais une chaussure confortable et j’ai été agréablement surpris, ça déroule tout seul ! À voir maintenant sur la durée si le confort reste au même niveau, mais pour le moment c’est un sans-faute. 5/5, bravo Kiprun !