Presque au top, mais a tendanc...
Presque au top, mais a tendance à se replier au niveau de la ceinture
- Vochtregulatie
- Lichtgewicht
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Presque au top, mais a tendance à se replier au niveau de la ceinture
ottimi "svolazzini", molto comodi e leggeri, belli esteticamente, spero che vengano fatti anche in altri colori, un po cari come prezzo
Świetnie spodenki, bardzo lekkie i wygodne.
รุ่น run 500 วิงสนุกแล้ว
รุ่น run 900 ทั้งวิ่งสนุกและทรงที่สวยกว่า สนุกได้ทั้งวิ่งเร่งและปกติ เพียงช่องเก็บกุญแจรถยนต์ค่อนข้างเล็กแต่ก็มั่นคง
Ce short est très bien. Il est agréable à porter.
Simple et efficace
Spodenki kupiłam mężowi i jest zachwycony. Lekkie, przewiewne, szybkoschnące, nie czuć na ciele. Wszyte slipki dobrze się sprawdzają. Tylko trochę małe kieszonki, bo żel, czy batonik się nie mieszczą. To jedyna wada.
Te spodenki kupiłam mężowi, jest nimi zachwycony. Lekkie, przewiewne, szybkoschnące. Nie ich czuć na ciele, a wszyte slipy świetnie się sprawdzają. Kieszonki pomieszczą małe klucze lub kilka chusteczek, ale już batonik czy żel niestety nie.