Fajne spodenki ale nie trafiła...
Fajne spodenki ale nie trafiłam z rozmiarem - trzeba kupić większe. Zamówiłam drugie. Widać że cienkie i bardzo przylegające ale nie prześwitują.
- Zakken
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fajne spodenki ale nie trafiłam z rozmiarem - trzeba kupić większe. Zamówiłam drugie. Widać że cienkie i bardzo przylegające ale nie prześwitują.
Çok güzel kalıbı spor şortu ama ben denizde giydim.
Recomendado al 100
Sunt foarte comozi
En fait c’est un short homme vendu dans le linéaire homme.
Répond à mes attentes pour mes séances de Kiné
Un peu trop serré, remonte pendant la course
La fermeture s’est cassée aussi
Elégedett vagyok vele.
harika ,yok gibi
Polecam. Używam ich na rower, na plażę, na kemping. Są najlepsze i do wszystkiego, nie tylko do biegania!
Comfortable