Dobre spodenki ale…
Wspaniałe spodenki. Od lat biegam tylko w spodenkach z Decathlonu. Szkoda tylko że nie idą za duchem czasu i kieszonka na telefon jest ciut mała. Nie można wsadzić telefonu w etui. Zawsze muszę ściągać etui a i tak ledwo idzie upchnąć. Poza tym idealne
- Zakken
- Vochtregulatie
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

