Esteticamenet molto bella, nel...
Esteticamenet molto bella, nel complesso una buona bici. Eccellente il rapporto Valore-Prezzo
- Lichtgewicht
- Makkelijk in gebruik
- Nauwkeurigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Esteticamenet molto bella, nel complesso una buona bici. Eccellente il rapporto Valore-Prezzo
VTT vendu comme reconditionné mais il est totalement neuf…. Pas un seul defaut! Une belle affaire prix/qualité
Rower jest ok, ale Decathlon wprowadza w błąd informując o wadze produktu w wysokości 10.9 kg, co jest zupełną nie prawdą. Rower waży 11.6 kg a Decathlon widać ma to w poważaniu. Jestem zupełnie rozczarowany postawą oraz komentarzem „nie podobna Ci się to odeślij, sprawdziliśmy Cię w błąd? Odeślij”.
acheté pour ma fille bon vtt , léger