Wygodne obuwie
Bardzo fajne obuwie, lekkie, dobrze trzyma stopę, podeszwa amortyzuje nierówności podłoża. Przetestowałem je w czerwcu na rejsie jachtem żaglowym po bałtyku- wrażenia pozytywne. Nawet przy większych przechyłach buty trzymają się dobrze(kauczukowa podeszwa), również na mokrym pokładzie. Wiadomo- nie są to buty na trudne warunki, ale w pogodne dni
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Pascomfort
- Stevigheid

