Лесен за обличане защото има п...
Лесен за обличане защото има плат и от вътрешната страна
- Bewegingsvrijheid
- Irritatiewerend
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Лесен за обличане защото има плат и от вътрешната страна
très bien et léger bon article et bon prix
Decathlon velikosti jsou nějaké menší. Sháněla jsem velikost na dítě, co normálně nosí 140. Pro jeho věkovou kategorii měl neoprén jako tříčtvrteční a nenacpal se do něj. Nebylo moc na výběr ve velikostech, takže jsem sáhla po nejbližší další. Samozřejmě je mu větší, ale s ohledem na rychlost růstu a vědomí, že přes zimu bude ležet ve skříni, jsem
Esta muy bien de precio y muy buena calidad perfecto
Muy buena atención y personal excelente los productos de muy buena calidad
J'ai échangé ce produit d'un excellent rapport prix qualité qui ne protège pas suffisamment par un 4 3 mm
I am medium size (80KG's) purchased Xlarge however it's really a bit too tight.
Très bien taille bien
bonne tenue dans la mer resiste bien au sel ...
Facile da indossare, grazie alle finiture ben fatte ed al cordino lungo con il quale chiudere la zip posteriore in autonomia. Al momento non ho ancora potuto testarla su tempi molto lunghi, ma è di sicuro un buon acquisto. La taglia è giusta e le finiture sembrano solide