Sama kurtka ok, jędrny minus t...
Sama kurtka ok, jędrny minus to otwór z tyłu kurtki - mógłby być na np rzep
- Winddicht
- Compactheid
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Sama kurtka ok, jędrny minus to otwór z tyłu kurtki - mógłby być na np rzep
Léger, compact, logé dans la poche
Très recommandable !
Pratique et peu encombrant
Super, ľahká, skladná, a dobre vetraná fúkerka
Mała, lekka, kompaktowa akurat w kieszeń tylnią.
Rozmiar pasujący na nie wiadomo kogo, wszystkie ciuchy z Decathlonu mam rozmiar M, tutaj nawet L dopiąć nie mogłem, a XL to rękawy ze dwa razy za długie. Słabo i za drogo.
Zseniális, vékony polo és hajnali futás 7 fokban, kiváló