Dobrý, super , proráží jak maj...
Dobrý, super , proráží jak mají
- Vochtregulatie
- Stabiliteit
- Irritatiewerend
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobrý, super , proráží jak mají
Los uso cuando voy a hacer snowboard. Hacen que mis pies se encuentren calentitos y me permiten disfrutar de la experiencia.
Skarpety jak najbardziej spełniają moje oczekiwania.
Nieodzowny produkt dla biegaczy na orientację. Wzmocnienie na piszczeli świetnie się sprawdza, skarpety chronią przód nogi przed zadrapaniami. To moja kolejna już para. Cena - bardzo atrakcyjna, jakość - w zasadzie bez zarzutu. jedyny mankament - po długim użytkowaniu (2-3 lata) skarpety robią się sztywne i ich wciąganie i ściąganie staje się
Ottimo acquisto le ho provate in varie situazioni temperatura, caldo, freddo oggi ero a Lucerna e c’erano quasi zero gradi camminando per 20 km nessun problema
Chaussettes solides et offrant une bonne protection.
Parfait conforme
Confortáveis e elásticas. Boas para trail.
très bon produit juste un peu fragile au niveau du gros orteil. mais vu le prix c'est acceptable
Bonjour Sylvain,
Merci pour votre avis et votre fidélité.
A très bientôt dans votre magasin Decathlon Digoin.
Sportivement,
Elodie, hôtesse d'accueil
Nawet się nie spodziewałem takiego dobrego produktu, przy tak dobrej cenie! Rewelacja!