ok
wszystko ok
- Slijtvastheid
- Irritatiewerend
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
wszystko ok
Per il prezzo molto economico sono ottimi
może i wygodne, ale przez przypadek kupiłam sobie dużo większy rozmiar i całe szczęście, mam stope 38, a rozmiar 41-43 pasuje na moją stope akurat, choć dosyć mocno uciska nogę na łydce
Very good quality for the price. Also, it is comfortable to wear. I'll definitely buy this again.
en sevdiğim vazgeçemediğim çorap
Güzel ürün dayanıklı
Çok rahat çorap
Ottimo
No se ensucian tanto como los blancos. Para Wimbledon no sirven.
Usure très rapide