Komplet spoko
Komplet spoko, raczej cieplejsze jak zimne
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Komplet spoko, raczej cieplejsze jak zimne
Parfait
Mega przyjemna i wygodna. Jedyny minus to nawet po wielu praniach zostawia meszek w dużej ilości.
Queda tipo oversize, muy guapa y se ve buena
Bon produit
Comoda
excellent
Parfait
Buenas sudadera para los entrenamientos en invierno. El precio es correcto para la marca. Aunque la verdad es que después de un uso y lavado habitual se desgasta el color negro muy rápido
kolor ładny, wykonanie - zwykła bluza. Po pierwszym praniu niestety już nie wygląda tak dobrze...