Super, jsem spokojený
Super, jsem spokojený
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super, jsem spokojený
Kızım hediye olarak satın almış. Daha önce bu ürünü nasıl görmediğime üzüldüm. Kesinlikle bandanalardan daha faydalı. Teri emiyor.
Très léger et agréable
Świetna.
parfait
Bardzo dobry produkt. Pot nie dostaje się do oczu
Decathlon to super sklep to co człowiek potrzebuje Decathlon to ma. Fajnie by było gdyby mieli jeszcze jakieś fajne promocje na cały asortyment. Opaska bardzo fajna jeszcze jedna by się przydała.
Super opaska nie tylko na rower.
Rewelacja. Świetnie sprawdza się w chłodne dni. Chroni uszy i czoło przed zimnem i wiatrem a góra sobie,, oddycha ''. Można ją użyć na cienką czapkę np.merino i jest ciepła nawet poniżej zera.
Мягкая и удобная.