Gut und günstig
Schönes Design, gut in der Übergangsjahreszeit. Sehr gutes Preis-Leistungs-Verhältnis.
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Schönes Design, gut in der Übergangsjahreszeit. Sehr gutes Preis-Leistungs-Verhältnis.
Super quentinha e ajusta-se muito bem à cabeça.
Świetnie się sprawdza na jeździe na rowerze ochrania uszy szczególnie w chłodne poranki ale ja używam cały dzień
confortável
Fascia comoda e molto bella tiene al caldo le orecchie e la parte frontale della testa nei momenti di vento in bici
wygodna, ciepła, ale nie za ciepła, idealna na chłodne dni pod kask
super pour la course ou le vélo
Naar wens
Dobre saje pot t cela i po trech hodinach
Dostatečná šířka do chladnějších dnů, zakryje uši i širší čela.