Super jako dodatek na minusowe temperatury
Podczas -5 ubieram na lekka czapkę rowerową i na to kask. Nic więcej nje trzeba. Super zakrywa uszy.
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Podczas -5 ubieram na lekka czapkę rowerową i na to kask. Nic więcej nje trzeba. Super zakrywa uszy.
Skvělá čelenka pod cyklistickou přilbu. Hodně se potím a měl jsem vždy problém se setkajícím potem do očí nebo na brýle. Čelenku používám složenou napůl, je na to dost široká. S potem už nemám problém, čelenka dobře absorbuje a rychle i schne.
Parfait pour les randonner pour le velo en temps froid ou juste aller dehors tout court. Un peu grand par contre. Il tien pas bien en place pour moi
Comfortable headband that sits snugly, kept my ears warm when the temperature was below freezing
polecam
Tolles Stirnband, ich kann es bedenkenlos weiterempfehlen.
Bon produit permet de bien passer sous le casque.
Nunca había usado la cinta ahora no puedo ir sin ella
Super
calda