Très chaud et confortable
Super à l'utilisation !
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super à l'utilisation !
Idealna opaska na początek jesieni/ wiosnę lub zimne letnie poranki. Podstawowa ochrona przed wiatrem. Nic nie zajmuje a potrafi uratować termikę i komfort. Dla mnie must Have!
Bandeau parfait !
The best head band ever I have tired. I can clean it super easily and it dries so fast! Also, it covers my ears so softly and makes my whole head warm. AMAZING!
Muy cómodo para llevar debajo del casco
Chroni uszy i czoło podczas jazdy rowerem, tania
Ciepła, wygodna polecam gorąco o ma rower i do biegania.
Ya es el segundo quw compro!
Ottima fascia,molto confortevole, anche per giornate piu fredde.
Boa relação qualidade preço