Nyáron sisak alá megfelelő.
Nyáron sisak alá megfelelő.
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Nyáron sisak alá megfelelő.
Bardzo wygodna opaska na rower. Nie ciśnie, co jest super. Będę musiała dokupić czarną, bo przy większym wysiłku widać pot na szarości i słabo to wygląda.
sympa, multi usages, multi sport (running, vélotaf, ski....). va aussi bien aux enfants (10 et 12 ans ici) qu'aux adultes.
fin, agréable, chaud, passe sous les casques (ski, vélo....). Jolies couleurs
Fajny, przyjemny materiał. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Jedyny mankament to brak otworu na kucyk. Z otworem na kucyk będzie to produkt nie do pobicia 10/10. Teraz 8/10.
Top et très fin
Pratique et doux tient les oreilles,au chaud en inter saison.
Pratique et doux donc agréable à porter en inter saison.
Wygodną idealna pod kask
Opaska bardzo wygodna. Idealna na rower. Z czasem materiał trochę się odbarwił