pas très chaude
pas très chaude
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Ademend vermogen
- Bewegingsvrijheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
pas très chaude
Polecam, kurtka bardzo dobra na wędrówki
Moim zdaniem rozmiarowka zanizona odrobinę. Ktoś ma klasyczny M, to tu trzeba brać L
Dzień dobry Panie Ireneuszu! Dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Zapraszamy ponownie do skorzystania z oferty oraz usług Decathlon 🤍💙
Patryk
Impeccable je recommande
spokojenost
super kurtka, sprawdziła się w chłodnych warunkach i przy mocnym wietrze. Duży plus za maseczkę. Na podejściach wystarczy mieć pod nią koszulkę termoaktywną. W wyższych partiach w połączeniu z koszulką termoaktywną i bluzą też daje radę. zdecydowanie polecam
komplexně skvělá
Très confortable et joli. J'aurais aimé que la poche du buste soit plus grande pour pouvoir y mettre le téléphone. Avec un baudrier, les poches "basses" ne sont pas pratiques pour y mettre le téléphone (j'étais en Grande voie avec la veste). Le tour de cou/masque intégré est top!
難得的設計。非常適合10度左右的登山
親愛的顧客您好,
感謝您對我們商品品質的肯定!
我們將會努力提供優質商品提供給所有顧客,
歡迎您常來光顧迪卡儂亞灣店唷~
迪卡儂亞灣店 祝您有美好的一天:)
super