Super
Kurtka bardzo lekka i wygodna. Przetestowana w zimowych warunkach w górach podczas silnego wiatru.
- Warmte
- Ademend vermogen
- Bewegingsvrijheid
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Kurtka bardzo lekka i wygodna. Przetestowana w zimowych warunkach w górach podczas silnego wiatru.
Bardzo fajna jako substytut bluzy, świetnie wygląda i generalnie jest b. Funkcjonalna ale nie jest to kurtka która da dużo ciepła. Raczej jako element warstwowego ubioru, jako bluza. Fajnie oddycha i jak się człowiek spoci to spełnia swoją funkcję sztosowo, ale nie może być jedynym ubraniem na chłodne dni w górach. Zdecydowanie trzeba ją wesprzeć
Un peu froid au dos du aux trous d’aération et à l’épaisseur sinon bien
Wygodna i w miarę ciepła kurtka hybrydowa
Kurtka lekka ale bardzo ciepła. Oddychająca, pięknie dobrane kolory. Polecam
Pensaba que abrigaria más. Por lo demás muy bien
Za mě jedna z nejlepších bund, které jsem měla.je pohodlná, funkční, kvalitní a pěkná, že ji chci nosit pořád 🙂
Mindenkinek ajánlom, kényelmes viselet, dizájnos.
C est la veste que je recherchais ; légère ,respirante ,apport de chaleur,joli look et couleur et marque française. Utilisée en montagne et trek.
Me gustó cuando la vi por sucolpr y forma. Cuando la usé en un viaje me encantó: abriga pero es ligera, ideal para caminar por el frio, no te agobias con el movimiento te sientes muy a gusto llevándola. Sus bolsillos muy bien pensados, práctica, ligera y cómoda.