Moja ulubiona kurtka. Cienka a...
Moja ulubiona kurtka. Cienka a za razem ciepła. Polecam
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Moja ulubiona kurtka. Cienka a za razem ciepła. Polecam
super na biegówki
Świetna kurtka, sprawdziła się zimą na szlaku, dopiero od wysokości 1500 zakładałam puchówka.
Bardzo wygodna
confortable à porter
Kvalitná bundy za super cenu a ešte aj dobre vyzerá
dobrá
Najlepsza na zimowe aktywności! Lekka, ciepła i w pięknym kolorze!
ładna, ciepła i wygodna
Kurtka dla żony. Do wspinaczki, narciarstwa i turystyki. Sam chętnie kupiłbym sobie;).
Pas de commentaire nécessaire, elle est parfaite