Criança adorou
Criança adorou
- Gemakkelijk in gebruik
- Veelzijdigheid
- Preparation (assembly, clamping, adjustment)
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Criança adorou
Première sortie avec le vélo après l’achat et une pièce du frein avant se détache…
Top
:}
świetny rower dla dziecka uczącego się jazdy na dwoch kółkach jak i dla smyka śmigającego już bez pomocy. polecam
Córka jest zadowolona. Kupiłem na 7 urodziny. Myślałem ze będzie kłopot ale nie: przy pierwszej wędrówce nauczyła się korzystać z przerzutki Jeszcze jest lżejszy w swojej klasie
Ma fille de 7 ans ne se sépare plus de son nouveau vélo !
Très beau vélo ma fille adore et elle s'est vite adapté à son maniement
Bon vélo juste les réglages à revoir car pas terrible ce que le magasin a fait et prévoir de resserrer les pédales la selle le guidon…
Właśnie kupiłem rower i od razu pojawił się pisk hamulców na przednim kole. Wydaje mi się, że pracownicy powinni byli sprawdzić, czy wszystko działa przed sprzedażą. Od razu powiedziałem o tym sprzedawcy – usłyszałem, że trzeba trochę pojeździć i hamulce się dotrą, ale przecież tu chodzi o bezpieczeństwo. Moje dziecko zapytało: “Tato, czy ten rower