Wkładki raczej na wąską stopę....
Wkładki raczej na wąską stopę. Próbowałem je wsadzić do Altra, to pływały.
- Demping
- Stabiliteit
- Comfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wkładki raczej na wąską stopę. Próbowałem je wsadzić do Altra, to pływały.
un confort ultime
Aveți grijă să fie mai mare încălțămintea pentru ca îi reduce dimensiunea și să nu vă strângă mai apoi!
Top confort
Przydatne wkładki, dość wygodne, spora amortyzacja.
Problème lors de la découpe pour être a la bonne Taille.
Pokušao koristiti u radnoj obuči, no nakon par sati korištenja osjetio bolove u tetivama i počeo šepati. Meni na žalost ne odgovaraju
o)
toujours un plaisir de mettre les semelles dans mes chaussures ,moins mal au pied,après une longue journée de marche
très confortable