Super pomocny do ćwiczeń
Mam 20 kg od 6 lat. Ćwiczę sobie amatorsko wykonując około 7 różnych ćwiczeń na różne partie mięśni. Uchwyt bardzo mi pasuje i dzięki temu, że nie jest lakierowany pewnie trzyma się w dłoniach. Oczywiście na początku było trudniej ale z biegiem czasu dłonie się wzmocniły.To jest bardzo dobry przyrząd do ćwiczeń aerobowych i fajnie wzmacnia całe
- Ergonomische greep
- Veelzijdigheid
