nie jest bardzo ciężki. rama s...
nie jest bardzo ciężki. rama skonstruowana tak żeby dziecko bez problemu samo wsiadało na rower.
- Remt gemakkelijk
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
nie jest bardzo ciężki. rama skonstruowana tak żeby dziecko bez problemu samo wsiadało na rower.
Boa qualidade
Rowerek super z czystym sumieniem polecam córka na wcześniejszym miała ciężko utrzymać równowagę na tym po prostu wsiadła i pojechała .
Excelente producto
dzieci zadowolone polecam
dzieci zadowolone polecam
Córka zakochana, lekko się kieruje, fachowa pomoc w sklepie i przygotowanie do jazdy.
Nieco ciężki
Foarte bună, calitativ.
Achat pour l’anniversaire de ma petite - fille. Délai respecté. Montage parfait.
Jó minőségű gyermek kerékpár. Az ára lehetne egy picit kedvezőbb.