syn zadowolony
syn zadowolony
- Lichtgewicht
- Remt gemakkelijk
- Compatibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
syn zadowolony
léger, maniable et robuste !
Parfait ma fille de 5 ans et ravie et l’emporte partout
Et le design et la couleur sont vraiment cool
Super produit
Buen producto con una correcta calidad y precio.
Vélo très apprécié par sa prise en mains facile. Robuste
Świetny rower! Kupiliśmy go dziecku jako prezent na urodziny. Lekki, wygodny i bardzo ładny. Szkoda tylko, że w zestawie nie ma nóżki
używamy rower od roku. kupiliśmy jak córka miała 4 lata. od razu kupiliśmy bez kółek bocznych i nauczyłam ją jeździć w ciągu 2 dni. (a miała po kuzynce uzywaną 16 i nie było możliwe nauczenie jej jeździć - rower był za ciężki) teraz po przerwie zimowej trochę nią majta, ale to kwestia czasu. rower trzeba trochę samemu wyregulować. nam tarł łańcuch
Po roku używania stwierdzamy, że sprawdza się rewelacyjnie
Très content de mon achat,le vendeur qui s'est occupé du vélo, montage des roulettes ainsi que du panier, était très professionnel, sympa,et a l'écoute,
lekki, wygodny, można dokupić pasujące akcesoria
W porządku rower, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości i przede wszystkim do wagi.