Rower
Bardzo dobry dla 4 latka
Polecam
- Lichtgewicht
- Remt gemakkelijk
- Compatibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Preparation (assembly, clamping, adjustment)
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobry dla 4 latka
Polecam
Très satisfaite de ce vélo, léger, solide, facile à utiliser et à régler
Bardzo fajny rower. Jest to pierwszy rower naszego dziecka z pedałami i mysle, ze jest bardzi fajnym wyborem jeśli ktoś nie chce wydawać ponad 2 tysiące zl na rower dla dziecka.
👍👍👍
Много хубаво колело.
Pas de vitesse, mais assez léger
Nagyon szuper a bicaj, könnyen kezelhető
Mein Sohn ist begeistert. Qualität ist top. Ist sehr leicht und trotzdem robust.
Muy buena bici, pesa poco y va perfecta! Ademas muy apropiadas las luces. Desde que tenemos bici nueva, mi hija quiere ir con ella a todas partes!
Recomand