Idealny jako kolejny po 14 cal...
Idealny jako kolejny po 14 cali. Nasza 4,5 latka jest zadowolona :)
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Idealny jako kolejny po 14 cali. Nasza 4,5 latka jest zadowolona :)
Cadeau pour ma fille de 3 ans. Malgré l'âge tôt, prise en main très pratique et produit qui durera dans le temps.
Excelente para crianças em iniciação.
Bicikl je predivan
Muito gira e leve
Nenechte se zmást barvou na fotkách, je to krásná neotřelá červenorůžová.
Kolo je opravdu lehké, dobře ovladatelné.
Bonito diseño y muy ligera.
Se potrivește pentru un baietel de trei ani.
Pesa poco y es más estrecha, lo que hace que la pueda manejar mejor.
Muy contentos con ella